Good Zone
GoodZone
GoodZone GoodZone GoodZone GoodZone

Підготуватися до важливої події стане ще простіше і наш проект саме для цього існує!

Суть цієї ідеї в тому, щоб в потрібний момент ми можемо організувати на будь-якому заході смачну перерву. Це команда, що утворить гарну атмосферу, незалежно від місця проведення та обраної локації.

    GoodZone:
  • Індивідуальний підхід до кожного проекту
  • Наша мотивація - любов до людей
  • Переконання - хороша зона починається з мене!
  • Смачно - тому що, обираємо для вас найкращі напої, великий асортимент чаю. Смачні гарячі тости та краусани, ну і солодощі, без цього ніяк.

GoodZone - з нами бути добре!

Дякую «good zone» за те, що зробили наш табір «vector» яскравим і запашним! Наші ранки завдяки вам були бадьорі і приємні! Реально кав’ярня «good zone» піднімає рівень будь- якого табору чи заходу, де вона знаходиться! Особисто я рекомендую “good zone “👍👍👍👍👌👌👌👌
Діма, Вектор camp
Дякую Good Zone!
За чудову роботу, за вашу теплу і добру атмосферу! Дякую, що з радістю відкликнулись, приїхали і допомогли в Євангелізації… Все було на вищому рівні! Хай Бог вас Рясно Благословить! Всім рекомендую, якщо ви хочете щось не звичайне, і хочете здивувати когось зверніться до них… і ваше свято буде не забутнім…
Віка, євангелізація для людей міста!
Весілля — це завжди багато турбот і стресів. Це була важлива подія в мєму житті. Багато за що переживала, а особливо за комфорт і атмосферу гостей. Тому звернулася до @goodzone. Знала, що команда зможе все зробити так, як зробила б я, за моїм смаком, і я не буду переживати з приводу того, що щось не по-моєму. І дійсно. Звернулася я до них в останню хвилину і часу для гарной підготовки вже не було. Але все вийшло як найкраще. Дуже дякую за те, що погодились і виручили. Знаю, що повісила на них дуже багато роботи. Але я була дуже задоволена результатом. Окремо вдячна за смачну каву. Вона була дуже доречна в той день! Обслуговування супер, попри великі черги. Загалом дуже задоволена і рекомендую як дуже хороших майстрів своєї справи.
Олександра
Дякую, що весь табір були з нами зі своєю командою і показували приклад жертовного служіння! Пізно лягали і рано прокидались, я розумію як це було важко, але не зважаючи на це ви робили атмосферу табору крутою))) це всі відмітили, тому ми дуже задоволені!
Дмитро, Open up

+38 098 606-88-00
alla.pro@gz.ua
Good Zone

#GoodZone #forStaff #GZcamp #BigMisli #StaffCamp