La Mancha
мова:
українська
формт:
А5
об'єм:
104 стор.
320 ₴
у подарунок

Блокнот — експериментальний проект від GZcamp!

Нашою метою є підвищення якості християнських таборів в Україні. Ми прагнемо, аби табори розвивалися, тому охоче пішли на цей експериментальний крок. Цим блокнотом ми спонукаємо вас до пошуків кращого, до креативності та командної роботи.

Щоразу ми радимо адаптувати програму до свого табору. Ми розуміємо, що кожен табір – унікальний, тож потребує особистого налаштування.

В блокноти ви починаєте думати про табір, наче з чистого аркуша, тому ми намагаємося не обмежувати вас у діях. Натомість помістили сюди практично всю необхідну інформацію для проведення табору. Тут є ігри, біблійні теми для обговорень, загальна тема, просякнута відповідною табірною атмосферою. Знаходьте та додавайте до програми те, що вас надихає!

Духовна частина

Ми називаємо себе християнами. І навіть коли мова йде не про особисті переконання, а загальне визнання, все ж позиціонуємо себе християнською країною. Однак що саме означає бути християнином – ми часто не розуміємо. Наш герой в програмі чимось схожий на нас. Він хотів стати лицарем, та нічим не володів таким, що надавало б йому відповідний статус. Мандруючи і намагаючись вести себе, як лицар, усі його подвиги були провальними.

Щоб бути християнином, не достатньо називатися ним. Отож, що найголовніше у християнстві? Що робить лицаря лицарем?

Ви можете замовити друковану версію програми, для цього заповніть анкету і оплатіть, після чого ми надішлемо її вам новою поштою.

При покупці програми перший примірник буде коштувати 320 грн, наступні по 160 грн. Також у подарунок ви отримаєте безкоштовно електронну версію в форматі PDF, та доступ до каналу в Telegram на якому буде здійснюватися підтримка та доповнення до програми. Електронний файл та доступ до каналу ви можете вільно росповсюджувати серед своєї команди.

© Будьласка не переселайта доступ до каналу та PDF файлу іншім таборам, організаціям та не представникам вашого табору. Для того щоб поділитися з іншими програмою LaMancha дайте їм посилання на нашу сторінку. staff.gz.ua/laMancha

придбати програму

+38 097 901-17-17 info@gz.ua
#forStaff #GZcamp #laMancha #Программа #BigMisli